Hizmetlerimiz

_

Prof. Dr. Bülent BERKER

Kısırlık Tedavisi ve Tüp Bebek Uzmanı

_

01. Tüp Bebek Tedavisi

Kısırlığın diğer bir adıyla infertilitenin tanımı genellikle 12 aylık, iyi zamanlanmış, korunmasız cinsel ilişkiye rağmen gebelik oluşmaması olarak yapılır. Bu tanımlama kadının 36 yaşından küçük olduğu, daha öncede infertilite hikayesi bulunmayan çiftler için geçerlidir.

02. Kısırlık Tedavisi

Bilindiği üzere Tüp Bebek Tedavileri uygulamaya konulduğu günden itibaren çocuk sahibi olamayan çiftlerin yeniden umutlanmasını sağlamış, Dünya genelinde binlerce çiftin bu amaca ulaşabilmesinde büyük rol oynamıştır. Bugün hala geliştirilen ve uygulamaya konulan

04. Riskli Gebelik Takibi

Riskli gebelikler, düşük tehtidi ve tedavisi ciddiye alınması gereken hamilelik süreci sorunlarının başında gelmektedir. Gebeliğin dikkatli takibi erken doğum, prematüre bebekler ve diğer bir çok sorunda önlem almamızı sağlar.

03. Gebelik Takibi ve Doğum

Normal bir hamilelik yaklaşık 40 haftadır. Erken doğum 37. Haftadan evvel başlayan kasılmalar ve serviksin açılması durumunu belirtir. Genellikle erken doğumun sebebi net değildir, ancak kendinize iyi bakarak büyük ölçüde erken doğumu önler ve sağlıklı bir bebek dünyaya getirebilirsiniz.

05. Kadın Sağlığı (Jinekoloji)

Jinekoloji ile Kadınlar için ideal üreme yaşı 18-25 arasıdır. Ancak, modern toplumlarda evlenme yaşı ve buna bağlı olarak gebelik yaşı giderek gecikmektedir. Günümüzde, özellikle kadınların iş hayatında aktif rol almasının artışıyla birlikte, doğurganlıklarını ertelemeleri söz konusudur.

06. Kapalı Cerrahi

Kapalı Cerrahi (Laparoskopi), karnınıza büyük bir kesi yapılmadan ameliyat yapılmasının bir yoludur. İnce, ışıklı laparoskopi denen bir alet karnınızın içine çok küçük bir kesi yapılarak yerleştirilir. Laparoskop, ameliyatınızı yapan doktorunuza, pelvik organları görmek fırsatını verir.

Doktora Sor

Doktora Sor